Projelerimiz alanındaki veriler proje ajanslığını yürüttüğümüz şirket ve kuruluşların iznine bağlı olarak paylaşımda bulunulmuştur.


Shepherdbridge Project

Shepherdbridge (Çoban Köprüsü) Projesi, Web tasarım, toplantı ve organizasyon, kurumsal ürünler, katalog ve e-öğrenme modülü, yaygınlaştırma danışmanlığı.

Türkiye- Burdur Valiliği, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Burdur İl Tarım Müdürlüğü,Burdur Ziraat Odası Başkanlığı, İspanya- Córdoba Üniversitesi, Yunanistan-Hellenic Araştırma Enstitüsü, Sırbistan-Belgrad Üniversitesi ortak Avrupa Birliği Projesidir.


MBC Cutting Tools

Baydarlar Makina PR ve Reklam Ajanslığı projesi. Kurumsal kimlik, Reklam Ürünleri, E-Dönüşüm, Matbaa ve Web Tasarım, Reklam ürünleri, Promosyon, E-Katalog, Danışmanlık


Kayacan Eneerji

Kayacan Güneş Enerji Sistemleri. Güneşten bedava enerji sloganıyla yola çıktık. Logo tasarımı, kurumsal kimlik, web tasarım, katalog, tabela sistemleri, reklam ürünleri, promosyon,kurumsal seo, e-ticaret, online muhasebe ve eğitim.


Dizayn Reklam ve Promosyon

Dizayn Reklam ve Promosyon Ürünleri, Logo tasarımı, kurumsal kimlik, E-ticaret, entegrasyonlar, Online Muhasebe, Eğitim, Ürün Tasarımı, web sitesi, kurumsal seo, sosyal medya, internet reklamcılığı,reklam ürünleri, promosyon.


Ella Apart

Apart Ella logo, kurumsal kimlik, web sitesi, içerik, kurumsal seo,