Projelerimiz alanındaki veriler proje ajanslığını yürüttüğümüz şirket ve kuruluşların iznine bağlı olarak paylaşımda bulunulmuştur.


eBlackHoles.com

Online Rezervasyon Sistemi, logo tasarım, web yazılım, domain hosting ve destek hizmetleri


Shepherdbridge Project

Shepherdbridge (Çoban Köprüsü) Projesi, Web tasarım, toplantı ve organizasyon, kurumsal ürünler, katalog ve e-öğrenme modülü, yaygınlaştırma danışmanlığı.

Türkiye- Burdur Valiliği, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Burdur İl Tarım Müdürlüğü,Burdur Ziraat Odası Başkanlığı, İspanya- Córdoba Üniversitesi, Yunanistan-Hellenic Araştırma Enstitüsü, Sırbistan-Belgrad Üniversitesi ortak Avrupa Birliği Projesidir.


MBC Cutting Tools

Baydarlar Makina PR ve Reklam Ajanslığı projesi. Kurumsal kimlik, Reklam Ürünleri, E-Dönüşüm, Matbaa ve Web Tasarım, Reklam ürünleri, Promosyon, E-Katalog, Danışmanlık


Kayacan Eneerji

Kayacan Güneş Enerji Sistemleri. Güneşten bedava enerji sloganıyla yola çıktık. Logo tasarımı, kurumsal kimlik, web tasarım, katalog, tabela sistemleri, reklam ürünleri, promosyon,kurumsal seo, e-ticaret, online muhasebe ve eğitim.


Dizayn Reklam ve Promosyon

Dizayn Reklam ve Promosyon Ürünleri, Logo tasarımı, kurumsal kimlik, E-ticaret, entegrasyonlar, Online Muhasebe, Eğitim, Ürün Tasarımı, web sitesi, kurumsal seo, sosyal medya, internet reklamcılığı,reklam ürünleri, promosyon.


Ella Apart

Apart Ella logo, kurumsal kimlik, web sitesi, içerik, kurumsal seo,