Kurumsal PR Kurumsal beceri ve başarılarınızın, kurum içi faaliyetlerinizin, pazarlama faaliyetlerinizin duyurulmasına yönelik olarak yapılan çalışmalarımızdır.Sosyal sorumluluk projeleriniz ve sponsorluk çalışmalarınız da kurumsal iletişim konusuna girmektedir. Markalaşmaya yönelik çalışmalar, web platformlarında yapılan internet siteleri ve seo çalışmaları, sosyal medya platformlarında yapılan çalışmalar bir bütün olarak kurumsal PR hizmetini kapsamaktadır. Dijital platformlarda gerçekleştirilen seo işlemleri de kurumsal pr konusuna dahildir.

Kriz Yönetimi (İş kazaları, finansal kriz, kamu kararları vb.); Kriz süreçlerinde firmaların panik pozisyonundan sıyrılarak profosyonelce kararlar almasını sağlamktır. Çeşitli kamu kararları, iş kazaları, cezalar, rakip faaliyetleri gibi durumlarda şirketlere verilen danışmanlık hizmetidir.

Etkinlik Yönetimi (Toplantı, Tanıtım, fuar, kongre gibi organizayonlar);

Üniversiteler, şirketler ve diğer kurum ve kuruluşların düzenlemiş olduğu etkinliklerin planlanması, organize edilmesi, her türlü görsel tasarım ve ürün imalatlarının yapılması gibi süreçlerin tamamının Dizayn PR tarafından gerçekleştirilmesi faaliyetidir.

Algı Yönetimi; Şirket profili, siyasi şahsiyet profili, kurum profilinin toplum ve diğer kurumlar nezdinde sorulan sorulara ortak cevaplar verilebilmesini sağlamaktır. Sosyal algının yönetimi, web, basın yayın kuruluşları, sosyal medya gibi araçlar kullanılarak organize edilebilmektedir.